Lov bolenů technikou na přívlač

Máte svůj systém chytání a chcete jej trochu rozšířit? Výprava za boleny a všeobecný lov přívlačí Vám může přivodit nejen zajímavou a krásnou atmosféru přírodou, ale může Vám poskytnout řadu nevšedních zážitků.

Nástrahy pro lov bolenů technikou na přívlač

Bolen patří mezi ryby velmi náladové, kdy si někdy nástrahy všimne a jindy je tomu naopak. Pokud jdete na podobnou výpravu, která byla již zmíněna, určitě se neobejdete bez třpytek, jsou pro Vás neodmyslitelnou výbavou.

Srpnové období je skvělé zejména pro plandavky o rozměrech přibližně 6 až 8 centimetrů se stříbrnou či měděnou barvou. Takový bílý twister s červenou hlavičkou se Vám osvědčí zejména v zimním období. Na rotační třpytky můžete nachytat spoustu bolenů, avšak menších rozměrů, do 50 centimetrů.

Příčinou může být, že klasickou rotačku nemůžete přitahovat tak rychle, jako plandavku a velký bolen si ji proto stačí prohlédnout. Jde o to, aby nástraha měla ve vodě co nejmenší odpor vůči vodě, vzhledem k rychlosti přitahování a aby pokud možno zanechávala ve vodě určitou stopu, jako může být proud bublinek. Zároveň jde o to, vydráždit pohybem rybu k záběru.«« Lov bolenů technikou na přívlač Období, místo a způsob lovu bolenů technikou na přívlač »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23496 (magazinrybar.cz#102)