Plavaná pro začátečníky

Je pro Vás plavaná velkou neznámou? Stačí dozrát, pročíst si nespočet rad i typů a vše jde snáz. Tento článek je zaměřen především pro začátečníky a nezávodící, kteří se o oblast plavané začali zajímat.

Přínos plavané

Pokud kráčíte na výpravu se štítky různorodé značky a myslíte, že je chodící reklama ve Vašem podání něco speciálního, jste na omylu. Být sám sebou, rozumět rybám a přirozeně reagovat na záběry, jenž se na vodní hladině utváří, je mnohem víc, než prostý pojem rybolovu. Okusíte zážitek, díky kterému máte možnost odcházet domů s úsměvem na rtech. Nespoutanost i hravost rybaření. Souboj s rybou a její ukořestění. Emoce, jenž ve Vás vyvolávají stále nové a další výzvy.S čím byste měli počítat při lovu na plavanou? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23481 (magazinrybar.cz#50)