Lov plotic na plavanou

Chystáte se vypravit za vodou jako rybáři? Nechcete odcházet s "prázdnou?" Pak jsou ryby jako plotice Vašimi druhými vrátky. S jejich výskytem si nemusíte lámat hlavu. Stačí si o nich zjistit pár věcí a máte vyhráno.

Nástrahy na plotice

Plotice se živý planktonem, hmyzem, měkkýši, korýši, patentkami a vším, co je právě dostupné. Možnosti výběru správné nástrahy jsou proto téměř nekonečné. Asi nejčastější nástrahou jsou masní červi, které plotice doslova miluje.

Velikost háčku bývá v zhruba 14 až 18. Další vhodnou nástrahou může být i patentka, jen mají plotice také rády. Seženete je ve větší i menší verzi. Vhodnější je však verze větší. S patentkama je vhodné experimentovat, protože stejně tak, na některých vodách budou mrtvé patentky ryby přitahovat, jinde je mohou odpuzovat. Také je vhodné vyzkoušet i umělé gumové patentky.«« Krmení plotic Vyzkoušejte lov plotic »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23482 (magazinrybar.cz#51)