Lov plotic na plavanou

Chystáte se vypravit za vodou jako rybáři? Nechcete odcházet s "prázdnou?" Pak jsou ryby jako plotice Vašimi druhými vrátky. S jejich výskytem si nemusíte lámat hlavu. Stačí si o nich zjistit pár věcí a máte vyhráno.

Krmení plotic

Vždy dávejte přednost tmavému krmení, které je podobné místu loviště. Ryba, jako plotice je malá a musí se přirozeně chránit před predátory, k čemuž jí napomáhá tmavé zbarvení hřbetu. Plotice si dá vždy pozor, na to, kde tráví svůj čas, protože jí neustále hrozí nebezpečí napadení predátorem.

Pokud tedy vlastníte světlé krmení, plotice na něj prostě nenajede, protože by na světlém podkladě byla pro dravce až příliš viditelná. I přesto,že máte krmení kupované, které je světlé, bude nutné ho ztmavit. Pomůckou bude hlína či potravinářské barvivo rozmíchané ve vodě.«« Kam se za ploticemi vydat? Nástrahy na plotice »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23482 (magazinrybar.cz#51)