Noční rybolov

Už jste pocítili nádech nočního rybolovu v období kolem patnáctého června? Láká Vás rybolov v noci? Máte rádi adrenalin a chcete ulovit řadu ryb, jenž Vám běžný horký den neumožní? Stačí vybrat správné místo lovu i rybářskou výbavu a máte vyhráno.

Svítící tyčinka a feederový prut

Je možné ji jednorázově přilepit průhlednou páskou, jenž lze zakoupit s vytříbenou vlastností, jako je nepřetržitá svítivost, která má dobu trvání až dvacet let. Říkáte si, že je to nemožné? Mýlíte se. Moderní technologie vzrostla o několik příček nahoru a řada výrobců se usilovně snaží vzhledem k rozšířeným možnostem techniky zastínit konkurenci ze všech stran. Proto je tedy možné zakoupit si v podstatě i téměř nepřetržitě svítící rybářskou tyčinku.

Pokud-li budete tvůrčí a zabrouzdáte sice v krapet omezeném sortimentu, jako jsou splávky s vestavěnou diodou a místem pro speciální tenkou baterií, pak je zřejmé, že se stanou rozumnou koupí z hlediska ceny, funkcí vlastností, jenž nabízí i samotnou životností výrobku.

Máte spadeno na úhoře? Jistě bude vhodné sáhnout po rolničkách s klipsou, jenž se obvykle připínají na špičku prutu. Rovněž je nezbytné neopomenout výrobky jako jsou akustické hlásiče, u nichž je nezbytné a v mnoha stranách i ohleduplné, seřídit si hlasitost signalizace takovým způsobem, aniž by obtěžovala okolí.«« Lámačka Svítilna připevněná pružnými tkanicemi k hlavě, tzv. Čelovka »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23480 (magazinrybar.cz#21)