Noční rybolov

Už jste pocítili nádech nočního rybolovu v období kolem patnáctého června? Láká Vás rybolov v noci? Máte rádi adrenalin a chcete ulovit řadu ryb, jenž Vám běžný horký den neumožní? Stačí vybrat správné místo lovu i rybářskou výbavu a máte vyhráno.

Nočního rybolovu a signalizace záběru

Nabízí se řada metod, kdy jsou obvykle ve většině případech viditelné svíčky umístěné v zavařovacích skleničkách, jenž mají plnit funkci odolnosti vůči větru. Jde o levný a jednoduchý způsob, avšak v mnoha případech se z rybářského hlediska v poslední době stávají nepříliš optimálním způsobem.

Při použití svíčky se nemůžete spoléhat na dostatečně světlo v rámci nastražení či navazování. Obvykle svíčka vydává nepatrné a malé světlo, díky kterému se můžete pouze domnívat, zda je záběr opravdu signalizován či není.

Nevystačí Vám to ani při osvícení čihátek v případě, že je umístíte dál od špičky, natož při lovu se splávkem. Vhodnou variantou, která vyřeší daný problém je čihátko a splávek s vlastním osvětlením či zvukovou signalizací. Rovněž se dá u splávku využít i chemické světlo, jenž je možné zakoupit dle Vašeho výběru v mnoha barevných odstínech.«« Noční výbava je nezbytnostná Chemické světlo »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23480 (magazinrybar.cz#21)