Noční rybolov

Už jste pocítili nádech nočního rybolovu v období kolem patnáctého června? Láká Vás rybolov v noci? Máte rádi adrenalin a chcete ulovit řadu ryb, jenž Vám běžný horký den neumožní? Stačí vybrat správné místo lovu i rybářskou výbavu a máte vyhráno.

Chytání ryb ve tmě

Rozhodli jste se pevně, že vyrazíte na noční rybolov? V případě, že je Vaše odpověď ano, je rozumné vyrazit k vodě minimálně hodinu až dvě před setměním.

Nejen, že si vše náležitě nachystáte, ale vyhnete se zbytečnému plýtvání času. Určitě byste měli s předstihem věnovat pozornost svítícím tyčinkám, zejména v jejich upevnění na splávek. Je logicky odvoditelné, že se za světla upevňování bude daleko lépe provádět, přičemž se i správně dováže splávek s tyčinkou.«« Návazec a rybářský oděv Nezapomeňte zohlednit : »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23480 (magazinrybar.cz#21)