Noční rybolov

Už jste pocítili nádech nočního rybolovu v období kolem patnáctého června? Láká Vás rybolov v noci? Máte rádi adrenalin a chcete ulovit řadu ryb, jenž Vám běžný horký den neumožní? Stačí vybrat správné místo lovu i rybářskou výbavu a máte vyhráno.

Noční rybolov

Nejen, že se nabízí možnost ulovit ryby vyšších velikostí, většího počtu, rovněž máte příležitost lovit takovými způsoby, které se nedají uplatnit za bílého a slunného dne.Dostáváte možnost, kdy můžete očekávat záběry kaprů, línů či cejnů, kteří se obzvláště ukrývají v blízkosti břehů, v menších hloubkách, na rozdíl od všedního dne.

Nejedná se pouze o pravděpodobnost na úspěšný lov, jde především o kouzlo tmy, noční atmosféru, kdy máte možnost kochat se hvězdami a pohrát si s rybářskou výbavou uzpůsobenou přímo pro noční rybolov. Svíčky po březích, blikající baterky, tiché debaty, očekávání úlovku.Na co se zaměřit při nočním rybolovu? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23480 (magazinrybar.cz#21)