Mušky

Chcete uskutečnit výpravu za rybolovem k řece, jezeru či na moře? Hledáte způsob, jak ušetřit něčí život a zároveń se těšit z příjemného úlovku? Pak je skvělou příležitostí zaměřit se právě na oblast muškaření.

Muškaříme

Slůvkem muškaření se rybolov zaměřuje na sféru sportovní, kde je svým způsobem „živo" převážně v disciplíně. Obvykle se muškařením rozumí umělá muška, která je nahazována muškařskou šňůrou a prutem do místa loviště. Tato metoda je úspěchem obzvlášť pro ryby sladkovodní i mořské.

Díky muškaření nemusíte vzhledem k ulovené rybě poškozovat či zabíjet jiné živočichy jejich nastražováním.Potřeby pro muškaření »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23473 (magazinrybar.cz#34)