Lov okounů na mušky

Životní krédo i sen. Pocity spřízněné s ulovením trofejního okouna, kdy snad každého rybáře uvedou do varu a plného nasazení ve zdolávání soupeře, který se nenechá jen tak jednoduše ulovit. Sportovní ryba jako je okoun Vám bude plnohodnotnou výzvou.

Výprava za okouny

Okouna můžete potkat skoro na všech lokalitách. Někde se mu daří, jinde jeho populaci drancují jiní predátoři. Na pstruhových vodách je označen, jako ryba škodlivá a nelze ho tedy po ulovení pustit zpět.

Sice nemá čelisti poseté zuby, ale jde o dravce, který dokáže s úspěchem lovit i vlastní soukmenovce. Je to ryba, která žije v hejnu a se svými společníky vyráží na lov. Drobné rybky obklíčí nebo natlačí k překážce a pak si společně všichni nacpou břicha k prasknutí. Alespoň ti úspěšní. Velcí okouni loví v menších hejnech nebo žijí samotářským způsobem.Lov a období okounů »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23475 (magazinrybar.cz#57)