Lodní motory

Rozhodli jste se vyrazit na rybářskou výpravu s lodí či člunem? Pak byste neměli opomenout rybářské pomůcky, jako jsou lodní motory. Jde o neodmyslitelné náčiní, bez kterého se neobejdete. Rovněž tak, by Vám mohli přivodit i nesnáze při špatném výběru.

Proč se zaměřit na lodní motor?

Stává se základní složkou výbavy pro rybolov a doplňkem pro Vaši loď. V nabídce odvětví rybářství se setkáte s motory elektrickými nebo benzínovými, které mohou být přívěsné i tažně příďové. Můžete vybírat od nejmenších lodních motorů, které jsou doporučovány k malým nafukovacím člunům nebo naopak větší lodní motory, které jsou nedílnou součástí velkých rybářských člunů, jenž bývají uzpůsobené i pro lov na moři.«« Lodní motory Věnujte pozornost: »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23470 (magazinrybar.cz#4)