Výprava za kapry

Plánujete výpravu za kapry? Stanovili jste si výzvu velkého úlovku? Pak byste se měli bezpodmínečně zaměřit na důležité faktory, které mohou celou rybolovnou situaci ovlivnit. Naskýtá se pravděpodobnost ryzího úlovku i příjemného okamžiku z lovu.

Každý jednou v životě po určité době zatouží ulovit to pravé ořechové a pyšnit se úlovkem, který je nad rámec ostatních ryb. Naproti tomu, však není příliš kaprařů, kteří sáhnou po splávku, když chtějí chytit svého životního kapra. Mnohdy to může být přitom účinné i zábavnější, než případné týdenní vysedávání.

Posledních dvacet let je tomu svědkem, kdy se musely vlasové montáži vyklidit pole všechny ostatní rybolovné metody a velcí kapři se chytali obtížně. Pro ty odvážlivce, kteří vydrželi a nenechali se odradit od jiných metod, to má jednu výhodu. Kapříci či kapři, nejsou zvyklý na útok jakékoliv splávkové sestavy.Lov kaprů a výbava »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23465 (magazinrybar.cz#48)