Lov kaprů s povoleným vlascem

Lov s povoleným vlascem patří mezi nové a neokoukané metody, díky kterým lze dosáhnout vyšší úrovně, týkající se ošálení a ulovení ryby. Je to příležitost, jak fikaně obelhat ostražité a nedůvěřivé ryby pod vodní hladinou.

Jak správně potopit vlasec při lovu kaprů?

Chcete-li potopit vlasec, tak, aby byl výsledek efektivní je vhodné znát profil vodního dna před sebou. Jde o to, abyste si byli vědomi toho, jak hluboko bude vlasec klesat. Dle toho budete moci přesněji odhadovat, jak dostatečně byl vlasec povolen, tak, aby to nebylo příliš moc.

V případě, že ho povolíte málo, se může stát, že bude vlasec překážet ve sloupci. Jak odhadnout správně míru vlasce? Stačí nahodit, dát špičku prutu pod vodu a vlasec našponovat. Následné vložení prutu do vidliček, ak, aby byla špička prutu co nejblíže hladině. Postupně povolovat vlasec do okamžiku, než je vidět, že klesá mnohem pomaleji. Dle toho je zřejmé, že leží na dně. Není to příliš snad, ale stačí pár pokusů a budete to moci hravě odhadnout.«« Návazce a montáže pro lov kaprů s povoleným vlascem Indikace záběru »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23468 (magazinrybar.cz#96)