Lov kaprů s povoleným vlascem

Lov s povoleným vlascem patří mezi nové a neokoukané metody, díky kterým lze dosáhnout vyšší úrovně, týkající se ošálení a ulovení ryby. Je to příležitost, jak fikaně obelhat ostražité a nedůvěřivé ryby pod vodní hladinou.

Návazce a montáže pro lov kaprů s povoleným vlascem

Vystačíte si se zcela klasickými montážemi, které jsou odzkoušené a prověřené, jenž řada rybářů běžně používá.

Taová průběžná montáž s menším olůvkem o přibližné váze 10 až 40 gramů či polofixované in-line olovo o váze zhruba 60 až 80 gramů. 10 až 40 gramů můžete uplatnit zejména v místech, kde jsou ryby plaché, tudíž můžete lovit blízko u břehu.

Při 60ti až 80ti gramech není na škodu zvolit návazec ze ztužené šňůrky, přibližně 20 cm dlouhý s háčkem Kurv Shank o velikosti 8. Samozřejmě, co konkrétního si zvolíte je zcela na Vás.«« Vlasec na dnu pro zkušené Jak správně potopit vlasec při lovu kaprů? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23468 (magazinrybar.cz#96)