Lov kaprů s povoleným vlascem

Lov s povoleným vlascem patří mezi nové a neokoukané metody, díky kterým lze dosáhnout vyšší úrovně, týkající se ošálení a ulovení ryby. Je to příležitost, jak fikaně obelhat ostražité a nedůvěřivé ryby pod vodní hladinou.

Použití metody při lovu kaprů s povoleným vlascem

Je tedy zřejmé, že tuto specifickou rybolovnou akci budeme vykonávat na na silně prochytávaných vodách a vzhledem k povolenému vlasci jen na vodách stojatých. Řeky by způsobily vzhledem k silným proudům zvedání vlasce a to jednoznačně neplní účel.

Při záběru a správném místě přichází fáze, jako zvukový signál hlásiče. Rovněž tak můžete využít i čistých vod, podobné pískovinám. Kapr o vlasec nemusí vůbec zavadit, neboť je vlasec plně viditelný, čímž se zabrání vyplašení kapra.

Není příliš vhodné vlasec pokládat na samotné dno. Vzhledem ke kořenům, kamenům a dalším podvodním útvarům, by se mohlo stát, že se vlasec zachytí, uřízne či nepříjemně zavadí při zdolávání kapra.«« Lov kaprů s povoleným vlascem Vlasec na dnu pro zkušené »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23468 (magazinrybar.cz#96)