Kaprařina a boilies

Jste nekompromisní vůči soupeři jako je ryba? Nebaví Vás housky i žížaly? Pak je jistě vyměníte za barevně kulaté kousky, jako je boilies. Jejich účinnost je v mnoha případech u většiny rybářů magická.

Boilie

Kupujte si hotové výrobky a máte v kapse nejjednodušší způsob, jenž se týká boilií. Nejen, že ušetříte čas, vyvarujete se případnému nezdaru v domácí výrobě. Nabídka boilií v rybářských prodejnách je bohatá a stačí si vybrat určitý druh, velikost i příchuť dle Vašeho úsudku.Ustálení výběru boilií »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23464 (magazinrybar.cz#45)