Bivaky a deštníky

Vyrazili jste na ryby a zastihl Vás déšť? Není moc příjemné rybařit v dešti, s nímž je kolikrát spojen nepříjemný vítr i zima. Pokud jste si vědomi, nepříliš příjemného pocitu, kdy se Vám může podlomit zdravíčko, pak byste měli uvažovat o krok dopředu.

Ocelové deštníky pro rybolov

Pružná ocel, pevnost deštníku a vysoká kvalita. To vše hledejte u deštníků, jenž Vám usnadní rybolov v deštivém počasí. Jeho významnou stránkou je zvýšená stabilita v ukotvení, jenž docílíme čtyřmi body kolíků. Důraz je rovněž kladen na materiál, kdy bývá trumfem nylon, PVC i rozepínatelné otvory. Pro prostrčení děličky, jenž každý zkušený rybář jistě uvítá. Máte možnost si deštník uzpůsobit dle své potřeby. Je libo nastavit jej do klasické polohy? Sklopit či pevně ukotvit? To vše najdete u daného modelu deštníku.«« Kvalitní rybářský deštník 2 v 1 - rybářské deštníky »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23458 (magazinrybar.cz#11)