Bivaky a deštníky

Vyrazili jste na ryby a zastihl Vás déšť? Není moc příjemné rybařit v dešti, s nímž je kolikrát spojen nepříjemný vítr i zima. Pokud jste si vědomi, nepříliš příjemného pocitu, kdy se Vám může podlomit zdravíčko, pak byste měli uvažovat o krok dopředu.

Kvalitní rybářský deštník

Deštník, jenž Vás spolehlivě uchrání před větrem, sluncem i deštěm. Jeho skvělými vlastnostmi je 100% nepromokavost. Určitě byste měli volit deštník, který má kvalitní materiál případně podlepené švy. Pak je konstrukce opravdu kvalitní a můžete se radovat z dlouhé životnosti deštníku. Obvykle bývají tyto typy poměrně dražší, ale můžete se radovat z mnoha tzv. vychytávek, díky kterým můžete relaxovat či se případně věnovat manipulaci rybaření. Obvykle tento typ zakoupíte s teleskopickou tyčí, kterou lze použít ve dvou polohách, při dešti a slunečním záření nebo naopak jej využijete při bočním větru a slunečního záření.«« Kamuflážní deštník Ocelové deštníky pro rybolov »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23458 (magazinrybar.cz#11)