Bivaky a deštníky

Vyrazili jste na ryby a zastihl Vás déšť? Není moc příjemné rybařit v dešti, s nímž je kolikrát spojen nepříjemný vítr i zima. Pokud jste si vědomi, nepříliš příjemného pocitu, kdy se Vám může podlomit zdravíčko, pak byste měli uvažovat o krok dopředu.

Jaké máme rybářské deštníky a v čem se liší od deštníků běžných?

Deštníky mají specifické vlastnosti, krom nich se rovněž rozdělují podle způsobu použití. Běžné deštníky využíváme především v době, kdy se touláme po městě. Vždy je tasíme proti dešti a kráčíme dál svou cestou. Je libo hotové, golfové či skládací? V oblibě jsou snad všechny druhy, převážně skládací, kdy bývají praktickou pomůckou ženy, jenž si ho může uschovat v kabelce.

Rybářské deštníky se od běžných deštníků liší rovněž funkcí, kdy bývá navržen takovým způsobem, aby si mohl kterýkoliv rybář vybrat podle svých potřeb. Obvykle se nabízí modely základní a více propracované, kdy deštník neslouží pouze jako prostředek pro krátkou výpravu. Navíc je u rybářských deštníků mnohem větší kvalita materiálu, kdy plní hlavní úkoly, jako je vodě-odolnost i pevná konstrukce.

Ať už nalézáme rozdíly mezi běžnými či rybářskými deštníky, jedno mají jistě společné, chrání nás před nežádoucím deštěm, jenž si z nenadání kolikrát přijde, aniž bychom to čekali.«« Bivaky a deštníky Kamuflážní deštník »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23458 (magazinrybar.cz#11)