Bivaky a deštníky

Vyrazili jste na ryby a zastihl Vás déšť? Není moc příjemné rybařit v dešti, s nímž je kolikrát spojen nepříjemný vítr i zima. Pokud jste si vědomi, nepříliš příjemného pocitu, kdy se Vám může podlomit zdravíčko, pak byste měli uvažovat o krok dopředu.

Rybářský deštník

Ne vždy se vyplatí řídit se počasím. Předpovědi meteorologů nebývají pokaždé stoprocentní a proto byste si měli vytvořit taková zadní vrátka, bonus v kapse, kdy nad Vámi nevyzraje ani ono neovlivnitelné počasí, díky kterému můžete nastydnout.

Nejen, že se vysmějete počasí, jenž nad Vámi nevyzrálo, v mžiku si schováte veškeré ostatní rybářské náčiní, díky čemuž zabráníte jeho případnému znehodnocení.Jaké máme rybářské deštníky a v čem se liší od deštníků běžných? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23458 (magazinrybar.cz#11)